Volleybalclub GrashoekVolleybalclub Grashoek

Dames 4

Speelsters:

28. Marion Goorts
29. Annemie Janssen
30. Alie Kersten
31. Rosalie van Mullekom
32. Erna Rijs
33. Anita Sijben
34. Vera Sonnemans
35. Mieke Hermkens
36. Linda Vulpen

Trainer/coach:
Dorret Drissen en Hans Maessen

Trainingstijd:
Donderdag 20:30 – 22.00 uur, Gymzaal De Ankerplaats in Grashoek

Thuiswedstrijden:
Zaterdag 19:00 uur, Gymzaal De Ankerplaats in Grashoek


Wedstrijdprogramma: Bekijk het complete programma

  • 7 okt. 15:00: VC Trivia DS 4 - Grashoek DS 4
    Wedstrijd: 7000D3J DG, Datum: zaterdag 7 oktober, 15:00, Speellocatie: Sportpark Meterik, Speulhofsbaan 45, 5964NT Meterik
  • 14 okt. 17:00: Grashoek DS 4 - Olsredlem DS 4
    Wedstrijd: 7000D3J GC, Datum: zaterdag 14 oktober, 17:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG Grashoek
  • 21 okt. 19:00: Grashoek DS 4 - Livoc Liessel DS 2
    Wedstrijd: 7000D3J GE, Datum: zaterdag 21 oktober, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG Grashoek
  • 28 okt. 15:00: Asterix DS 4 - Grashoek DS 4
    Wedstrijd: 7000D3J BG, Datum: zaterdag 28 oktober, 15:00, Speellocatie: D'n Adelaer, Achter de Hoven 4, 5993CR Maasbree
  • 11 nov. 14:15: VC Velden DS 2 - Grashoek DS 4
    Wedstrijd: 7000D3J KG, Datum: zaterdag 11 november, 14:15, Speellocatie: De Vilgaard, Schandeloseweg 1, 5941CP Velden
  • 25 nov. 19:00: VC Athos '70 DS 3 - Grashoek DS 4
    Wedstrijd: 7000D3J IG, Datum: zaterdag 25 november, 19:00, Speellocatie: De Kruisweide, Markt 28, 5975AN Sevenum
  • 2 dec. 16:30: Havoc DS 4 - Grashoek DS 4
    Wedstrijd: 7000D3J FG, Datum: zaterdag 2 december, 16:30, Speellocatie: De Stappert, Beerseweg 2, 5443BE Haps
  • 9 dec. 19:00: Grashoek DS 4 - AV Flash DS 3
    Wedstrijd: 7000D3J GH, Datum: zaterdag 9 december, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG Grashoek
  • 16 dec. 19:00: Grashoek DS 4 - Peelpush DS 7
    Wedstrijd: 7000D3J GL, Datum: zaterdag 16 december, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG Grashoek
  • 13 jan. 17:00: Livoc Liessel DS 2 - Grashoek DS 4
    Wedstrijd: 7000D3J EG, Datum: zaterdag 13 januari, 17:00, Speellocatie: De Smeltkroes, Monseigneur Berkvensstraat 82, 5757BK Liessel
  • 20 jan. 19:00: Grashoek DS 4 - VC Trivia DS 4
    Wedstrijd: 7000D3J GD, Datum: zaterdag 20 januari, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG Grashoek
  • 27 jan. 17:00: Grashoek DS 4 - Asterix DS 4
    Wedstrijd: 7000D3J GB, Datum: zaterdag 27 januari, 17:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG Grashoek
  • 17 feb. 19:00: Grashoek DS 4 - Set Up DS 4
    Wedstrijd: 7000D3J GA, Datum: zaterdag 17 februari, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG Grashoek
  • 24 feb. 14:00: Set Up DS 4 - Grashoek DS 4
    Wedstrijd: 7000D3J AG, Datum: zaterdag 24 februari, 14:00, Speellocatie: 't Brugeind, De Leeuwerik 33, 5864BZ Meerlo
  • 2 mrt. 19:00: Grashoek DS 4 - VC Velden DS 2
    Wedstrijd: 7000D3J GK, Datum: zaterdag 2 maart, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG Grashoek
  • 16 mrt. 19:00: Grashoek DS 4 - VC Athos '70 DS 3
    Wedstrijd: 7000D3J GI, Datum: zaterdag 16 maart, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG Grashoek
  • 23 mrt. 14:30: AV Flash DS 3 - Grashoek DS 4
    Wedstrijd: 7000D3J HG, Datum: zaterdag 23 maart, 14:30, Speellocatie: MFA De Schans, Burgemeester Van Soest-Jansbekenplein 1, 5944BN Arcen
  • 30 mrt. 14:30: Olsredlem DS 4 - Grashoek DS 4
    Wedstrijd: 7000D3J CG, Datum: zaterdag 30 maart, 14:30, Speellocatie: MFC De Zwingel, Beemdweg 4, 5962AT Melderslo
  • 6 apr. 15:30: Peelpush DS 7 - Grashoek DS 4
    Wedstrijd: 7000D3J LG, Datum: zaterdag 6 april, 15:30, Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2, 5768RS Meijel
  • 13 apr. 19:00: Grashoek DS 4 - Havoc DS 4
    Wedstrijd: 7000D3J GF, Datum: zaterdag 13 april, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG Grashoek
^ Terug naar boven