Volleybalclub GrashoekVolleybalclub Grashoek

Welkom op VC Grashoek.nl!
Op deze website vindt u nieuws en informatie over teams, wedstrijdprogramma's, uitslagen, wedstrijdverslagen en competitiestanden van Volleybalclub Grashoek. Heb je nieuws voor de website, stuur even een mailtje naar de webmaster. En bekijk vooral ook even de Facebookpagina!

Dames 1

Speelsters:

Juliette Couperus, Elise Cuijpers, Sem Heesen, Maxim Janssen, Romee Janssen, Robin Joosten, Tamara v/d Munckhof en Sanne Steeghs.

Trainer en coach:

Christian Meulendijks

Trainingstijd:

Dinsdag: 20:30 – 22:00 uur in Panningen
Vrijdag: 19:30 – 21:00 uur

Wedstrijdverslagen:

Lees hier al onze wedstrijdverslagen.

 


Wedstrijdprogramma: Bekijk het complete programma

  • 22 sep. 19:30: ADC DS 3 - Grashoek DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F EH, Datum: zaterdag 22 september, 19:30, Speellocatie: Overmunthe, Raadhuisstraat 64, 6129CE URMOND
  • 29 sep. 19:00: Grashoek DS 1 - Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2
    Wedstrijd: 7000D1F HD, Datum: zaterdag 29 september, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG GRASHOEK
  • 13 okt. 19:00: Grashoek DS 1 - VC Olympia DS 3
    Wedstrijd: 7000D1F HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG GRASHOEK
  • 20 okt. 16:00: VC S.E.C. DS 1 - Grashoek DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F CH, Datum: zaterdag 20 oktober, 16:00, Speellocatie: Sporthal Polfermolen, Plenkertstraat 50, 6301GM VALKENBURG LB
  • 27 okt. 16:00: Accretos DS 1 - Grashoek DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F AH, Datum: zaterdag 27 oktober, 16:00, Speellocatie: De Kwiebus, Hoogstraat 4, 6086BH NEER
  • 10 nov. 19:00: VC Athos '70 DS 1 - Grashoek DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F JH, Datum: zaterdag 10 november, 19:00, Speellocatie: De Kruisweide, Markt 28, 5975AN SEVENUM
  • 17 nov. 19:00: Grashoek DS 1 - Bach SV DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F HI, Datum: zaterdag 17 november, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG GRASHOEK
  • 24 nov. 19:00: Grashoek DS 1 - Tupos DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F HL, Datum: zaterdag 24 november, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG GRASHOEK
  • 8 dec. 16:00: VC Fortutas DS 1 - Grashoek DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F GH, Datum: zaterdag 8 december, 16:00, Speellocatie: Sport- en squashcentrum, De Bengele 8, 6031TZ NEDERWEERT
  • 15 dec. 19:00: Grashoek DS 1 - Fit & Fysio/VC Limac DS 2
    Wedstrijd: 7000D1F HF, Datum: zaterdag 15 december, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG GRASHOEK
  • 22 dec. 15:00: Grashoek DS 1 - Fyrfad DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F HK, Datum: zaterdag 22 december, 15:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG GRASHOEK
  • 12 jan. 16:30: Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2 - Grashoek DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F DH, Datum: zaterdag 12 januari, 16:30, Speellocatie: De Grenslibel, Burgemeester Smeijersweg 4, 6039HB STRAMPROY
  • 19 jan. 19:00: Grashoek DS 1 - VC S.E.C. DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F HC, Datum: zaterdag 19 januari, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG GRASHOEK
  • 26 jan. 19:15: VC Olympia DS 3 - Grashoek DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F BH, Datum: zaterdag 26 januari, 19:15, Speellocatie: Piushof, Piushof 137, 5981VW PANNINGEN
  • 2 feb. 19:00: Grashoek DS 1 - Accretos DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F HA, Datum: zaterdag 2 februari, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG GRASHOEK
  • 9 feb. 15:00: Fyrfad DS 1 - Grashoek DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F KH, Datum: zaterdag 9 februari, 15:00, Speellocatie: Universitair Sportcentrum UM Sports, P Debyeplein 15, 6229HA MAASTRICHT
  • 16 feb. 19:00: Grashoek DS 1 - VC Athos '70 DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG GRASHOEK
  • 9 mrt. 19:00: Bach SV DS 1 - Grashoek DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F IH, Datum: zaterdag 9 maart, 19:00, Speellocatie: Gymzaal Scheyvenstraat, Scheijvenstraat 10, 6011RL ELL
  • 16 mrt. 18:30: Tupos DS 1 - Grashoek DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F LH, Datum: zaterdag 16 maart, 18:30, Speellocatie: De Kazing, Huissen 3, 5991PX BAARLO LB
  • 30 mrt. 17:00: Grashoek DS 1 - VC Fortutas DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F HG, Datum: zaterdag 30 maart, 17:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG GRASHOEK
  • 6 apr. 17:00: Fit & Fysio/VC Limac DS 2 - Grashoek DS 1
    Wedstrijd: 7000D1F FH, Datum: zaterdag 6 april, 17:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7, 6067CG LINNE
  • 13 apr. 19:00: Grashoek DS 1 - ADC DS 3
    Wedstrijd: 7000D1F HE, Datum: zaterdag 13 april, 19:00, Speellocatie: De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985PG GRASHOEK
^ Terug naar boven
Volg ons nu ook op Twitter!