VC Grashoek in het nieuw!

VC Grashoek in het nieuw!Afgelopen zondag heeft VC Grashoek onder grote belangstelling dankzij haar drie hoofdsponsoren, Verhaegh Bouwbedrijf, Cafe/Zaal/Cafetaria Leanzo en Maessen Landbouwmechanisatie de nieuwe clubshirts gepresenteerd. Op deze middag, uitstekend voorbereid en uitgevoerd door de shirtcommissie, werd de geschiedenis van onze clubkledij kort besproken waarna het nieuwe sponsorcontract getekend werd. Samen met onze hoofdsponsoren en Ger Peters van Feroce (de maker van de shirts) is het nieuwe wedstrijdshirt onthult. Rondom de presentatie van de shirts hebben we tevens onze VC Grashoekdag gehouden. Ook hier een groot compliment voor activiteitencommissie voor het perfect verzorgen van deze dag voor onze leden en hun gezinnen.

Bekijk de foto’s ins ons fotoalbum!